BLANX ANTI AGE Past.d/zęb. 75 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 24,21 zł
BLANX pasta do zębów przeciw starzeniu się zębów, 75ml
BlanX Anti-Age to pierwsza pasta zapobiegająca starzeniu się zebów. Szkliwo zębowe jest nieustannie narażone na agresywne działanie substancji o kwaśnym odczynie pH, co powoduje jego demineralizację oraz utratę jonów wapniowych, fluorowych i fosforanowych.
Szkliwo staje się przez to coraz słabsze, przekształcając się w kruchą i porowatą siateczkę, łatwo ulegającą próchnicy.Wraz z wiekiem proces ten ulega znacznej intensyfikacji. Z tego względu konieczna jest suplementacja egzogennych, odpowiednio dobranych oligopierwiastków mineralnych, zawartych w paście Blanx Anti-Age, które wspomagają odbudowę ubytków w szkliwie i stymulują jego remineralizację.

Blanx Anti-Age jest dodatkowo wzbogacona witaminą E i wyciągiem z kasztanowca, które wykazują działanie ochronne na śluzówkę i redukują przekrwienia dziąseł. Podobnie, jak wszystkie preparaty z linii Blanx, pasta Blanx Anti-Age zawiera substancje czynne pozyskane z porostu islandzkiego o silnych właściwościach wybielających, nie naruszających integralności struktury szkliwa zębowego.

Skład:
woda, gliceryna, krzemionka, sorbitol, PEG-32, żywica celulozowa, laurylosiarczan sodowy, ksylitol, porost islandzki, brodaczka włosowata, bambus tropikalny, monofluorofosforan sodu (0,8%), mięta pieprzowa (lekarska), mentol, wyciąg z owoców papai, fluorek sodu (0,08%), sól sodowa sacharyny, anetol, dwutlenek tytanu, metyloparaben, propyloparaben.