Na ból

Dip Rilif żel (0,05g+0,03g)/g 100 g (tuba)

Dip Rilif żel (0,05g+0,03g)/g 100 g (tub...

Dip Rilif jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera ibuprofen (50 mg w 1 g żelu) i mentol (30 mg w 1 g żelu). Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowo przekrwienie tkanek. Skojarzone działanie obu składników powoduje uśmierzenie bólu bardzo szybko po naniesieniu żelu na skórę i działanie to utrzymuje się przez wiele godzin. Skład (1 g żelu): substancje czynne: ibuprofen 50 mg, mentol 30 mg substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96%, diizopropanolamina, woda oczyszczona. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Jednorazowo należy stosować 1 do 4 cm żelu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy n...

Rabat: 15 %
21,19 zł
Elmetacin aer.leczniczy 0,01 g/g 50 ml

Elmetacin aer.leczniczy 0,01 g/g 50 ml

Opis Preparat stosowany zewnętrznie miejscowo w bólach i stanach zapalnych stawów, ścięgien, mięśni. Preparat należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Skład Indometacyna 1g roztworu zawiera 10mg indometacyny.Pozostałe składniki to : alkohol izopropylowy, izopropylu mirystynian, olejek zapachowy Dawkowanie Lek nakłada się 3 do 5 razy na dobę. Jednokrotna dawka odpowiada zazwyczaj 10 naciśnięciom aplikatora. Maksymalna dawka dobowa preparatu wynosi 25 ml. Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania miejscowedo. Działanie Przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Wskazania Do objawowego,miejscowego stosowania w leczeniu bólu spowodowanego: skręcenia,zwichnięcia,stłuczenia stanem zapalnym tkanek miękkich np..zapalenie ścięgien i pochewek ścięgnistych,torebek stawowych, zesztywnienie stawu barkowego, zaostrzeniami choroby zwyrodnieniowej stawów Przeciwwskazania Jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na substancje czynną lub ja...

Rabat: 15 %
22,92 zł
Excedrin MIGRASTOP x 20 tabl.powl.$

Excedrin MIGRASTOP x 20 tabl.powl.$

Antyperspirant roll-on - eliminuje problem pocenia się, nie powoduje podrażnień, nie zawiera substancji zapachowych. Skład według INCI Aqua, aluminium chlorohydrate, glicerin, aluminium lactate, methylpropranolol, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, citric acid, allantoin.   Właściwości Medispirant to profesjonalny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się niewystarczające. Medispirant eliminuje wydzielanie potu skutecznie i długotrwale. Dodatkowo skład preparatu wzbogacony został o allantoinę, która działa łagodząco, zapobiegając podrażnieniom skóry. Nie zawiera również substancji zapachowych, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z używania wody toaletowej czy perfum.   Stosowanie Preparat należy używać na noc, przed pójściem spać poprzez naniesienie na czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodę z mydłem. W fazie początkowej stosowania tj. p...

Rabat: 15 %
16,45 zł
Fenistil żel 1 mg/1g 30 g $

Fenistil żel 1 mg/1g 30 g $

Fenistil jest to preparat należący do grupy leków przeciwhistaminowych, których podstawową rolą terapeutyczną jest łagodzenie dokuczliwych objawów alergicznych i podrażnień skóry różnego typu. Fenistil żel to bezbarwny, bezwonny żel o właściwościach chłodzących. Przeznaczony do stosowania na skórę. Nie wykazuje działania miejscowo drażniącego i nie brudzi ubrań. Skład 1 g żelu zawiera: 1 mg Maleinian dimetyndenu, substancje pomocnicze: chlorek benzalkoniowy, wersenian sodu, karbopol 974 P, wodorotlenek sodu 30%, glikol propylenowy, woda oczyszczona. Dawkowanie Stosować 2-4 razy dziennie pokrywając cienką warstwą, zmienioną chorobowo lub swędzącą powierzchnię skóry. Działanie Działa silnie przeciwświądowo (z wyłączeniem świądu cholestatycznego), miejscowo przeciwuczuleniowo, zmniejsza obrzęk, łagodzi podrażnienia. Wykazuje miejscowe właściwości znieczulające. Chłodzi, co dodatkowo łagodzi podrażnioną skórę. Wskazania Świąd towarzyszący dermatozom, pokrzywce, ukąszeniom o...

Rabat: 15 %
16,80 zł
Nexcare COLDHOT Classic średni*1szt

Nexcare COLDHOT Classic średni*1szt

NEXCARE Okłady ciepło-zimne ColdHot To seria ciepło- zimnych okładów wielokrotnego użytku wykorzystująca terapię ciepłem i zimnem. ColdHoty są łatwym w użyciu, bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Stosowane jako okład ciepły (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działają wspomagająco w przypadku bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Jako okład zimny (po oziębieniu w zamrażalniku)są idealne w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów i obrzęków. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia)....

34,16 zł
Nexcare COLDHOT Maxi *1szt

Nexcare COLDHOT Maxi *1szt

NEXCARE Okłady ciepło-zimne ColdHot To seria ciepło- zimnych okładów wielokrotnego użytku wykorzystująca terapię ciepłem i zimnem. ColdHoty są łatwym w użyciu, bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Stosowane jako okład ciepły (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działają wspomagająco w przypadku bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Jako okład zimny (po oziębieniu w zamrażalniku)są idealne w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów i obrzęków. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia)....

56,97 zł
Nexcare COLDHOT Mini *1szt

Nexcare COLDHOT Mini *1szt

NEXCARE Okłady ciepło-zimne ColdHot To seria ciepło- zimnych okładów wielokrotnego użytku wykorzystująca terapię ciepłem i zimnem. ColdHoty są łatwym w użyciu, bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Stosowane jako okład ciepły (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działają wspomagająco w przypadku bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Jako okład zimny (po oziębieniu w zamrażalniku)są idealne w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów i obrzęków. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia)....

Rabat: 15 %
15,27 zł