Doppelherz aktiv Na wątrobę Complex kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Rabat: -2,50 zł (15 %)
  • 14,15 zł
DOPPELHERZ aktiv Na wtrobę complex, 30 kapsułek
Podwójna dawka*:
250 mg wyciągu z karczocha + koncentrat sylimarynowy + wit. B1+ B2 + B5 + B6 + cynk

Zastosowanie:
Preparat zalecany w celu kompleksowego usprawnienia funkcji wątroby i jej naturalnej regeneracji.

Działanie:
Podwójna dawka standaryzowanego wyciągu z karczocha oraz koncentrat sylimarynowy wykazują kompleksowe działanie wspomagające: naturalną regenerację komórek wątroby usuwanie toksyn i cholesterolu pracę pęcherzyka żółciowego i trawienie.

Cynaryna zawarta w wyciągu z karczocha usprawnia trawienie (wytwarzanie żółci) oraz zwiększa wydalanie cholesterolu z organizmu. Dzięki temu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wątroby, jelit i układu krążenia, w szczególności w przypadku ciężkostrawnej diety. Wyciąg z karczocha ułatwia również usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu.

Karczoch jest stosowany tradycyjnie w kuchni śródziemnomorskiej oraz do produkcji preparatów ochraniających wątrobę. Preparat zawiera wysoce skoncentrowany, standaryzowany ekstrakt z karczocha.

Wyciąg z ostropestu jest standaryzowanym koncentratem sylimarynowym, który ułatwia naturalną regenerację komórek wątrobowych m.in. poprzez stabilizację ich błon komórkowych. Dodatkowo sylimaryna przyspiesza regenerację białek błonowych oraz chroni komórki przed działaniem substancji toksycznych. Preparat zawiera wysoce oczyszczoną sylimarynę, w tym co najmniej 50% sylibin, głównego składnika aktywnego wyciągu z ostropestu.

Cynk umożliwia prawidłowy metabolizm białek, lipidów i węglowodanów zachodzący intensywnie w wątrobie.
Witaminy z grupy B (B1, B2, B5 i B6) wspomagają metabolizm energetyczny komórek wątroby.

*wobec preparatu: Doppelherz aktiv Na wątrobę