DUREX PLAY Żel 2w1 pob/stym.z guaraną200ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SSL HEALTHCARE POLSKA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 23,31 zł
DUREX massage 2w1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z Guaraną, 200ml
Durex Play Massage 2w1 z Guaraną
Ten gładki i jedwabisty stymulujący żel z guaraną ma delikatny smak i zapach pobudzający zmysły.

Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną zawiera guaranę, roślinę występującą w dorzeczu Amazonki, zwłaszcza w Brazylii. Guarana stanowi bogate źródło kofeiny – uważa się, że poprawia koncentrację, nastrój i zwiększa wytrzymałość fizyczną.

Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Ma również delikatny zapach dla ekscytujących doświadczeń aromaterapii. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń.

Jak używać?
Zdejmij wieczko, delikatnie naciśnij i rozprowadź na skórze w dowolnym miejscu.

Informacje techniczne
Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub przez cały czas jest wymagane dodatkowe nawilżenie lubrykantem, należy skontaktować się z lekarzem. Durex Play Massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania.
Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.