DUREX PLAY Żel 2w1 do mas/nawil. 200ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SSL INTERNATIONAL PLC.
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 21,51 zł
DUREX Pley 2w1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z kojącym aloesem, 200ml
Durex Play 2w1 z Aloesem. Stosuj go jako żel do kojącego masażu lub lubrykant do okolic intymnych.

Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny zawiera aloes znany z łagodzących właściwości, idealny do wzbogacenia przyjemności z masażu. Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych.

Nie klei się i jest bezzapachowy. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń.

Jak używać?
Zdejmij wieczko, delikatnie naciśnij i rozprowadź na skórze w dowolnym miejscu.

Informacje techniczne
Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub przez cały czas jest wymagane dodatkowe nawilżenie lubrykantem, należy skontaktować się z lekarzem. Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.