GAL Odżywka keratynowa kaps. 48 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SPEC.PRZED.ROL.-PROD. GAL S.C.
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 13,41 zł
GAL odżywka keratynowa w kapsułkach Twist off, 48 kapsułek
ODŻYWKA KERATYNOWA Kapsułki żelatynowe.
Kosmetyki w kapsułkach typu TWIST OFF.

Cechy kosmetyku:
wspomaga regenerację brwi i rzęs oraz płytki paznokci Ma właściwości antyseptyczne i kojące, łagodzi m.in. objawy ukąszeń meszek, komarów i kleszczy Zawarte w preparacie witaminy A i E wykazują właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla komórek wzrostowych włosów, paznokci i naskórka Doskonały kosmetyk do pielęgnacji paznokci, brwi i rzęs.

Głównymi jego składnikami są:
kompozycja Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych, witaminy A i E oraz olejek z drzewa herbacianego.

Działanie NNKT nakierowane jest na ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i wspomaganie regeneracji włosów i płytki paznokci.
Kompozycja witamin A i E wykazuje właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla komórek wzrostowych włosów, paznokci i naskórka.
Olejek z drzewa herbacianego, dzięki swoim właściwościom antyseptycznym i kojącym, spełnia ważne zadanie profilaktyczne w codziennej pielęgnacji ciała – usuwając z powierzchni ciała bakterie i grzyby, przygotowuje je do lepszego wchłaniania innych substancji odżywczych i pielęgnacyjnych. Jego właściwości kojące znalazły zastosowanie w łagodzeniu objawów ukąszeń meszek, komarów i kleszczy. Regularne stosowanie preparatu zmniejsza konieczność wykonywania tradycyjnego manicure. Przed nałożeniem lakieru na płytkę paznokciową wystarczy zetrzeć nadmiar odżywki delikatnym preparatem odtłuszczającym. Trwałość lakieru na właściwie pielęgnowanej płytce paznokciowej jest znacznie większa, a sama płytka ulega wzmocnieniu. Skórki wokół paznokci stają się delikatniejsze i wolniej narastają. Właściwa i regularna pielęgnacja brwi i rzęs powoduje, że stają się gęstsze, grubsze i bardziej elastyczne.

Sposób użycia:
Po ukręceniu „ogonka” kapsułki, produkt wycisnąć na skórę i delikatnie rozetrzeć w miejscu stosowania. Używać na oczyszczoną (umytą) powierzchnię skóry.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Uwaga: Tylko do użytku zewnętrznego.