IWOSTIN LUCIDIN Krem intens.rozjaśn.na prz

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NEPENTES S.A.
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 37,35 zł
IWOSTIN LUCIDIN intensywny krem rozjaśniający na przebarwienia dla skóry wrażliwej
Poj. 40ml
Preparaty Iwostin Lucidin są przeznaczone do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, które powstają jako efekt zaburzeń produkcji melaniny. Blokują działanie promieniowania słonecznego, uniemożliwiają aktywację tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny, a także delikatnie złuszczają naskórek.

Właściwości:
Redukuje istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych zmian
Wyrównuje koloryt skóry
Hamuje aktywność melanocytów
Chroni przed działaniem wolnych rodników
Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB

Sposób użycia:
Krem nakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy lub inne obszary skóry z przebarwieniami. Nie należy stosować preparatu na znamiona barwnikowe, podejrzane ciemne plamy barwnikowe o nierównej pigmentacji, przebarwione brodawki i płaskie blizny. Intensywny krem rozjaśniający na przebarwienia oddziałuje na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące. Kuracja powinna trwać około 6-8 tygodni. Uwaga: w trakcie stosowania intensywnego kremu rozjaśniającego na przebarwienia i około 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV. W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV zaleca się stosowanie kremów z filtrami SPF 50+.

Wskazania:
Intensywny krem rozjaśniający na przebarwienia zalecany jest do pielęgnacji rozjaśniająca skóry z nierówną pigmentacją: piegami, ostudą, plamami starczymi oraz przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem słonecznym lub innymi czynnikami.