L'BIOTICA Ampułki HIALURON 7 amp.

Dodaj recenzję:
  • Producent:
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
  • szt.
  • 32,31 zł
HIALURON kuracja redukcji zmarszczek w ampułkach,
7x2ml
Ampułki Medic Kwas Hialuronowy Kuracja 7 dni Hyaluronic Acid 7 dniowa kuracja w ampułkach HYALURONIC ACID.

Innowacyjny preparat z wysoką zawartością kwasu hialuronowego (0,3%) o działaniu przeciwzmarszczkowym i liftingującym, ukierunkowany na intensywną pielęgnację, poprawę elastyczności oraz na zatrzymanie procesu starzenia się skóry.

7-dniowa kuracja HYALURONIC 0,3 % COMPLEX bezpośrednio wpływa na hamowanie procesu powstawania zmarszczek, poprawia jędrność i pigmentację skóry oraz aktywnie przeciwdziała negatywnym skutkom promieniowania słonecznego Badania w niezależnym laboratorium udowodniły, że 7-o dniowa kuracja preparatem z kompleksem STIMULHYAL® spowodowała wzrost ilości kwasu hialuronowego w skórze właściwej o 183%. Skóra po kuracji uzyskała natychmiastowe ujędrnienie, zwiększenie elastyczności i wygładzenie zmarszczek.

WSKAZANIA:
Preparat przeznaczony dla każdego typu skóry dojrzałej, w szczególności wysuszonej, spierzchniętej, odwodnionej, o obniżonej jędrności i sprężystości, szarej z objawami zmęczenia, dotkniętej pierwszymi oznakami starzenia, a także polecany dla cery wymagającej natychmiastowej regeneracji po opalaniu.