L'BIOTICA Ampułki RETINOL 7 amp.

Dodaj recenzję:
  • Producent:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 26,91 zł
Aktywne serum witalizująco-uelastyczniające, kuracja w ampułkach
7x2ml
AMPUŁKI UJĘDRNIAJĄCE VITAL SERUM REVITALISINGTREATMENT
7 dniowa kuracja witalizująco-ujędrniająca w ampułkach.

Preparat Anti-Ageing polecany jest do okresowej pielęgnacji cery o zęczonym wyglądzie, wymagającej natychmiastowej witalizacji, skłonnej do nieprawidłowego rogowacenia naskórka. Delikatny, skoncentrowany preparat o właściwościach witalizująco-ujędrniających zapobiegający procesom starzenia się skóry. Aktywator STA complex ułatwia wnikanie zawartych w nim składników aktywnych (Panthenolu, Retinolu, Wit. E) w głąb skóry. 7-mio dniowa kuracja hamuje proces starzenia się skóry, pielęgnuje, skutecznie nawilża, wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Przywraca jej utraconą elastyczność i blask. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. Regenerujący kompleks polecany osobom ze zmęczoną cerą narażoną na działanie zanieczyszczonego środowiska.

Wskazania:
Preparat Anti-Ageing polecany jest do okresowej pielęgnacji cery o zęczonym wyglądzie, wymagającej natychmiastowej witalizacji, skłonnej do nieprawidłowego rogowacenia naskórka.

Sposób użycia:
Po oczyszczeniu skóry preparat rozetrzeć w dłoni i opuszkami palców równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie.