MOLLERS Serce kaps. 60 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AXELLUS
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • Rabat: -4,31 zł (15 %)
  • 24,45 zł
MOLLER'S serce omega-3, 60 kapsułek
Möller’s Serce zawiera unikalne połączenie kwasów omega-3 EPA, DHA oraz ALA, a także witaminę E.

Składniki zawarte w Möller’s Serce:
korzystnie wpływają na poziom cholesterolu
pomagają utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi
wspierają prawidłową pracę serca

Möller’s Serce to jedyny produkt na rynku zawierający wysoką dawkę kwasów omega-3 z ryb i ALA z roślin stworzony by wspomagać pracę serca. Kwas α-linolenowy (ALA) jest niezbędnym składnikiem diety, gdyż nie jest syntezowany przez organizm. ALA i jego pochodne są składnikami triglicerydów, estrów cholesterolu oraz fosfolipidów i wchodzą w skład błon komórkowych w organizmie ludzkim. W organizmie człowieka kwas ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego cholesterolu we krwi1. Niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe EPA i DHA – mają udokumentowany, pozytywny wpływ na ciśnienie krwi oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca3.
Witamina E – jest antyoksydantem i pomaga chronić komórki przed działaniem utleniającym. Möller’s Serce zawiera wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi pochodzący z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej. Jest on źródłem kwasów DHA i EPA. Kwas ALA jest pochodzenia roślinnego i znajduje się w zawartym w Möler’s Serce oleju lnianym.


Sposób przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25° C), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną, zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.