Olimp SHAKER SMART SHAKE BLACK LABEL 0,4L

  • Dodaj recenzję:
  • Producent:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 28,71 zł
Olimp SHAKER BLACK LABEL SMART 0,6L
Shaker OLIMP BLACK LABEL Lite 600 ml

TO NIESAMOWITA PRAKTYCZNOŚĆ, ERGONOMIA I WYGODA STOSOWANIA! PRZYGOTUJESZ W NIM NAJBARDZIEJ WYKWINTE SZEJKI, A DZIEKI NIEWIELKIM ROZMIAROM MOŻESZ GO ZABRAĆ W PODRÓŻ, NA WYCIECZKĘ I WSZĘDZIE TAM GDZIE LICZY SIĘ ILOŚĆ MIEJSCA PRZEZNACZONEGO NA BAGAŻ!

NIE MUSISZ PRZEJMOWAĆ SIĘ ŻE TWÓJ SHAKER ZAJMIE POŁOWĘ WALIZKI I NIE WEŹMIESZ GO DO SAMOLOTU! OD DZISIAJ MASZ Shaker OLIMP BLACK LABEL Lite!!! JEGO POJEMNOŚĆ POZWOLI CI NA PRZYGOTOWANIE KAŻDEJ ODŻYWKI PRZED LUB PO TRENINGOWEJ. DLACZEGO Shaker OLIMP BLACK LABEL Lite JEST LEPSZY OD INNYCH SHAKERÓW?

Technologia Anti-Leak sprawia, że w shakerze można przygotowywać gorące (do 120˚C) jak i chłodne napoje bez żadnych obaw o jego zniszczenie. Dzięki rewolucyjnemu wklęsłemu filtrowi eliminuje wszystkie grudki z napoju i doprowadza go do idealnej konsystencji.

Jest wykonany z nietoksycznego plastiku i można go przechowywać w zamrażarce, myć w zmywarce, używać w mikrofali, bez obaw o jego uszkodzenie . Produkt w zupełności nadaje się do recyclingu, co świadczy o nietoksyczności Shaker OLIMP BLACK LABEL Lite.