Priorin Extra Szampon 200 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BAYER CONSUMER CARE AG
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 29,66 zł
PRIORIN EXTRA szampon do włosów, 200ml
„To pielęgnacja, którą moje włosy uwielbiają!”
„Szampon PRIORIN® EXTRA jest dobry dla moich włosów – widzę to i czuję!”
„Szampon PRIORIN® EXTRA jest idealnym dodatkiem do moich pozostałych produktów pielęgnacyjnych do włosów PRIORIN® EXTRA. Pomaga mi pielęgnować włosy w najlepszy możliwy sposób. Jego naturalne składniki i witaminy nawilżają i odżywiają moje włosy. To połączenie daje mi ogólne wrażenie dobrego samopoczucia”.

Łagodna pielęgnacja, odpowiednia dla Twoich włosów.

Szampon PRIORIN® EXTRA do każdego rodzaju włosów idealnym dodatkiem do kapsułek PRIORIN® EXTRA. Naturalne składniki szamponu zapewniają delikatną i jednocześnie intensywną pielęgnację Twoich włosów. Dostarczają Twoim włosom ważnych składników odżywczych. Wypróbowany i cieszący się zaufaniem. Regeneracja, czyli łagodne działanie. Unikalna formuła szamponu oparta jest na sprawdzonym połączeniu składników preparatów PRIORIN® EXTRA. Nie musisz zatem iść na żaden kompromis, nawet gdy myjesz włosy – możesz dbać o nie zarówno w delikatny, jak i skuteczny sposób. Naturalne składniki pochodzenia roślinnego i witaminy wchodzące w skład szamponu PRIORIN® EXTRA odżywiają włosy i dbają o ich zdrowie.

Szampon PRIORIN® EXTRA nawilża i odżywia Twoje włosy. Ikona przedstawiająca kobietę Naturalnie dobry dla Twoich włosów. Ważne jest to, co się kryje wewnątrz.

Działanie szamponu PRIORIN® EXTRA opiera się na 3 cennych składnikach:
- Rycina przedstawiająca najważniejsze składniki szamponu łącznie Glikoproteiny
- Glikopreteiny wspomagają porost włosów I pobudzają komórki cebulek włosów. Umożliwia to utrzymanie zdrowych włosów.
- Kwas Pantotenowy Kwas pantotenowy wzmacnia i regeneruje włosy. Nawilża włosy i w efekcie nadaje im połysk i objętość.
- Wyciąg z prosa Wyciąg z prosa dostarcza włosom ważnych składników mineralnych i działa łagodząco na skórę głowy.

Właściwy wybór na co dzień Szampon PRIORIN® EXTRA do każdego rodzaju włosów
Dzięki szamponowi PRIORIN® EXTRA możesz myć codziennie również wrażliwe i delikatne włosy. Jego naturalne składniki stanowią uzupełnienie program odżywczego dla Twoich włosów, obejmującego stosowanie kapsułek PRIORIN® EXTRA i uzupełniają działanie tego produktu.