SEBORADIN REGENERUJĄCY Lotion żeń-szeń

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 16,11 zł
SEBORADIN LOTION REGENERUJĄCY pojemność 200ml
Wskazania do włosów silnie przesuszonych, do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi oraz szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami środowiska.

Efekty regeneracja i wzmocnienie, odżywianie i pobudzenie włosów do szybszego odrostu, zapobieganie nadmiernemu wypadaniu i rozdwajaniu się końcówek.

Aktywne składnik witaminy, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, gliceryna, olejek kolendrowy, ekstrakt z ziela dziurawca, ekstrakt z korzenia łopianu, wyciąg z czarnej rzodkwi, olej rycynowy.

Stosowanie lotion Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Do codziennego stosowania. Zaleca się stosowanie preparatu na noc, unikać ekspozycji na promieniowanie UV, ze względu na zawartość wyciągów z dziurawca oraz czarnej rzodkwi, które pod wpływem działania promieniowania słonecznego mogą powodować fotouczulenie. Unikalne cechy produktu nie obciąża włosów, charakterystyczny zapach preparatu pochodzi z naturalnych, aktywnie działających ekstraktów roślinnych. Zapach ten ulatnia się po wysuszeniu włosów.

Element 4-etapowej kuracji Zaleca się stosowanie łącznie z szamponem i balsamem Seboradin Regenerujący. Do włosów silnie przesuszonych i zniszczonych należy stosować wraz z maską Seboradin Regenerujący.

Pojemność 200 ml