SEBORADIN ampułki'14szt MEN FORTE

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 40,95 zł
SEBORADIN Men ampułki 14 szt. x 5,5 ml
Wskazania w przypadkach przedwczesnego wypadania i przerzedzania się włosów, przeciw powstawaniu zakoli, na pierwsze objawy łysienia, dla mężczyzn.

Efekty zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów, poprawia mikrokrążenie w skórze głowy co stymuluje włosy do odrostu, poprawia ich zakotwiczenie w cebulce, zahamowanie procesu powstawania zakoli, eliminacja głównej przyczyny łysienia, dotleniona i odżywiona skóra głowy, włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze.

Aktywne składniki kofeina ekstrakt z guarany ekstrakt z kory drzewa Muira Puama ekstrakt z chmielu wyciąg z kiełków zielonego groszku.

Stosowanie ampułek: Zawartość 1 ampułki nanieść na skórę głowy, wmasować przez ok. 2 min. Nanieść szczególnie w miejsca dotknięte problemem – zakola , szczyt głowy. Nie spłukiwać! Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie oraz sprawi, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Zaleca się stosowanie codziennie rano lub wieczorem (niezależnie od częstotliwości mycia włosów) na suche lub umyte i wysuszone ręcznikiem włosy. Nie obciąża i nie skleja włosów. W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować 1 ampułkę codziennie przez okres min. 3 miesięcy. Po tym okresie w celach profilaktyki wypadania i przerzedzania się włosów oraz dla podtrzymania efektu stosować Seboradin Men lotion.