SEBORADIN NIGER Lotion kartonik 200 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: INTER FRAGRANCES POZNAŃ
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 24,75 zł
SEBORADIN NIGER LOTION DO WŁOSÓW pojemność 200ml
Wskazania włosy słabe i skłonne do wypadania, włosy przetłuszczające się, wspomagająco przy ŁZS, wspomagająco przy łuszczycy, łupież, świad skóry,

Efekty widoczne po 2-3 tygodniach, wzmocnienie cebulek włosów, stymulacja ich odrostu, działanie przeciwzapalne, działanie przeciwłupieżowe, zahamowanie rozwoju flory bakteryjnej w mieszkach włosów, zahamowanie nadczynności gruczołów łojowych, zmniejszenie wypadania włosów, złagodzenie podrażnień skóry głowy.

Aktywne składniki wyciąg z czarnej rzodkwi, tymol, olejek kolendrowy, olejek sosnowy, olejek z drzewa herbacianego, ekstrakt z kłączy tataraku, ekstrakt z ziela dziurawca, olej rycynowy.

Stosowanie lotion Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), intensywnie wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Lotion Seboradin Niger należy wcierać raz dziennie przez 3-4 dni w tygodniu. Po dwóch tygodniach stosowania przerwać kurację na kilka dni, po czym powtórzyć. Unikalne cechy produktu nie obciąża włosów, niezmieniona, skuteczna i sprawdzona receptura od 1982 roku, skuteczność kuracji potwierdzona badaniami pod kontrolą dermatologiczną.

3-etapowa kuracja Zaleca się stosowanie razem z oczyszczającym szamponem Seboradin Niger i balsamem Seboradin Niger.
Pojemność 200 ml