SEBORADIN WYPADANIE WŁOSÓW Szampon

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LARA EDYTA POPŁAWSKA
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
  • szt.
  • 26,01 zł
SEBORADIN
SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW
pojemność 200ml
Wskazania okresowe i przewlekłe wypadanie i przerzedzanie się włosów, w leczeniu łysienia androgenowego, dla kobiet i mężczyzn.

Efekty pierwsze widoczne już po 2 tygodniach, zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów, zwiększone zakotwiczenie cebulki włosa w skórze, przyspieszenie wzrostu włosów, poprawa mikrokrążenia i ukrwienia w skórze głowy, włosy są nawilżone i odżywione, a skóra dotleniona.

Aktywne składniki wyciąg z drzewa oliwnego, wyciąg z drzewa cytrusowego, wyciąg z żeń-szenia, prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H – biotyna, białka i aminokwasy, bioflawonoidy.

Stosowanie szamponu Nanieść na mokre włosy rozprowadzić i wmasować w skórę głowy oraz włosy, do wytworzenia piany, pozostawić na ok. 2-3 minuty, spłukać, czynność powtórzyć. Do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnych rezultatów stosować codziennie przez okres minimalanie 3 miesięcy.
Pełna, 3-etapowa kuracja Zaleca się stosowanie całej kuracji wraz z maską Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów, a w stanach okresowego wypadania włosów, także z intensywną 14-dniową kuracją Seboradin Ampułki Niger. W stanach przewlekłego wypadania włosów i przerzedzania się oraz przy leczeniu łysienia, zaleca się stosowanie razem z intensywną kuracją Seboradin Forte Ampułki.

Pojemność 200 ml