SEBORADIN REGENERUJĄCY Maska witaminy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LARA EDYTA PAWLUŚKIEWICZ
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 15,75 zł
SEBORADIN
MASKA REGENERUJĄCA DO WŁOSÓW
pojemność 150ml
Wskazania włosy suche, włosy słabe, włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi i czynnikami środowiskowymi, dla kobiet i mężczyzn.

Efekty pierwsze widoczne po 2 tygodniach, skuteczna regeneracja, długotrwałe nawilżenie i odżywienie, wzmocnienie i rewitalizacja, blask i gładkość, zwiększona witalność i elastyczność, łatwe rozczesywanie i układanie włosów, ochrona przed promieniowaniem UV, ochrona przed rozdwajaniem się końcówek.

Aktywne składniki kompleks proteinowy, olej jojoba, olej rycynowy, nanotechnologiczny kompleks witamin (B5, E, F, P, czynniki nawilżające), naturalne antyoksydanty (minerały, lipidy, proteiny i polisacharydy).

Stosowanie maski Niewielką ilość nanieść na mokre włosy, intensywnie wmasować w skórę głowy i włosy. Spłukać po 3-5 min. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Unikalne cechy produktu Maskę można również nałożyć na włosy w formie kompresu w saunie lub zawinąć ręcznikiem, pozostawiając na włosach ok. 20 minut, następnie spłukać obficie letnią wodą. Element 4-etapowej kuracji Zaleca się stosowanie łącznie z szamponem, balsamem i lotionem Seboradin Regenerujący. Do włosów bardzo zniszczonych i suchych zaleca się stosowanie wraz z intensywną kuracją Seboradin Niger Ampułki do włosów wypadających, potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji.

Pojemność 150 ml