VICHY DERCOS NEOGENIC 28 amp.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: L'OREAL
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 341,91 zł
VICHY DERCOS NEOGENIC kuracja stymulująca wzrost nowych włosów, 28 ampułek x 6ml
FORMUŁA OPRACOWANA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW Z OPATENTOWANĄ CZĄSTECZKĄ STEMOXYDINE 5%.

STEMOXYDINE – pierwsza cząsteczka, która odtwarza środowisko hipoksji w mieszku włosowym. Uśpione cebulki włosów zostają pobudzone i wchodzą w fazę aktywności. Włosy odzyskują gęstość. 1700 NOWYCH WŁOSÓW W 90 DNI*.

* BADANIE KLINICZNE PROWADZONE VS PLACEBO NA GRUPIE 101 OSÓB - PRZECIĘTNA LICZBA NOWYCH WOSÓW DLA PACJENTÓW Z PROBLEMEM ŁYSIENIA.

Cykl życia włosa podlega trzem naturalnym fazom: wzrostu, stabilizacji i wypadania. Pomiędzy dwoma cyklami cebulka przechodzi w fazę uśpienia. W tym podobnym do hibernacji stanie zawiesza swoją aktywność i pozostaje pusta. Im dłużej trwa ten etap, tym bardziej wzrasta liczba pustych cebulek. Włosy stają się przerzedzone. Skóra głowy staje się widoczna. Dział Badań L’Oréal odkrył, że za odnowę włosów odpowiadają komórki macierzyste, a następnie rozpoczął badania nad tym, jak pobudzać uśpione cebulki do produkcji nowych włosów. DERCOS NEOGENIC: KURACJA STYMULUJĄCA WZROST NOWYCH WŁOSÓW Z OPATENTOWANĄ CZĄSTECZKĄ STEMOXYDINE 5%.

Zastosowanie:
1 AMPUŁKA DZIENNIE NA SUCHE LUB WILGOTNE WŁOSY, RANO LUB WIECZOREM. STOSOWANIE PRZEZ 3 MIESIĄCE ZAPEWNIA OPTYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ. Z APLIKATOREM DO MASAŻU.