VICHY DERMABLEND Fluid koryg. 25 30 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: L'OREAL
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
  • szt.
  • 92,61 zł
VICHY DERMABLEND korekcyjny fluid kryjący nr 25, 30ml
Dla osób pragnących skorygować drobne lub średnie defekty skóry (niedoskonałości, przebarwienia, cienie pod oczami, zaczerwienienia, drobne blizny). Doskonałe pokrycie defektów skóry przez 16 godzin. Niewyczuwalna na skórze konsystencja pozostaawijaca matowy efekt. Technologia skoncentrowanych pigmentów zapewniająca silne i trwałe krycie bez efektu maski.
Nawilżenie 24 h. SPF 35.
Połączenie wysokiej koncetracji pigmentów zapewniających optymalne pokrycie defektów skóry z idealnie rozprowadzajcą się na skórze konsystencją, tak lekką, że jest niewyczuwalna na skórze. Fluid zapewnia naturalny wygląd i doskonały komfort przez cały dzień. W kontakcie ze skórą jego konsystencja staje się płynna, dzięki czemu równomiernie się rozprowadza i doskonale pokrywa defekty skóry bez pozostawiania tłustych plam i bez tworzenia efektu maski.
Fluid korygujący DERMABLEND™ ma potrójne działanie: zapewnia wysoki poziom korekty przez 16H + sprawia, że skóra odzyskuje naturalny wygląd i pełen komfort + zapewnia skórze 24 godzinne nawilżenie.
1. Dzięki wysokiej koncentracji pigmentów sięgającej 30% doskonale koryguje defekty skóry.
2. Zawiera mikrocząsteczki „SOFT FOCUS”, które rozpraszającą światło optycznie niwelując niedoskonałości skóry i nadając skórze promienny wygląd.
3. Wzbogacony w nawilżającą glicerynę i lotne olejki pochodzenia naturalnego, które ułatwiają rozprowadzanie podkładu.

Odpowiedni dla osób po zabiegach dermatologicznych.
1. Nałożyć podkład opuszkami lub przy użyciu gąbeczki, a następnie delikatnie rozprowadzić w kierunku od środka na zewnątrz twarzy. W przypadku bardziej widocznych defektów nanieść na nie i delikatnie wklepać dodatkową ilość fluidu.
2. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne rozprowadzenie fluidu przy linii czoła oraz uszu, aby zachować naturalny efekt.
3. Powtórzyć aplikację, aż do uzyskania pożądanego rezultatu.
4. Aby przedłużyć trwałość do 18 godzin należy zastosować Puder utrwalający DERMABLEND™ Zapewnia natychmiastowe i całkowite pokrycie defektów skóry, bez efektu maski. Skóra ma jednolity kolor, jest rozświetlona, miękka i pełna komfortu. Elastyczna i plastyczna konsystencja wtapia się w skórę, nie pozostawiając na niej śladów. Fluid jest niewyczuwalny na skórze i zapewnia jej optymalny komfort. Pozostawia na skórze cienką, matową warstę. Idealnie koryguje defety skóry, jest przyjemny w stosowaniu.