VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL Krem 50 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: L'OREAL
  • Dostępność: Jest Jest  (6 szt.)
  • szt.
  • 121,41 zł

VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL odżywczy balsam przywracający gęstość skóry,
Skóra dojrzała, bardzo sucha.
50ml

Dla kobiet po menopauzie, które pragną zadbać o skórę uwrażliwioną spadkiem aktywności hormonalnej, by przeciwstawić się efektom zmian menopauzalnych: pogłębionej utraty gęstości oraz nasilonego uczucia suchości i zwiotczenia skóry.

Idealna skóra przestała być marzeniem, nawet po menopauzie. Owal twarzy wymodelowany. Skóra bardziej elastyczna. Długotrwałe uczucie komfortu. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane olejki witalne, aby odbudować warstwę lipidową naskórka.

TECHNOLOGIA REKONSTRUKCJI TKANEK + OLEJKI WITALNE O WŁAŚCIWOŚCIACH ODBUDOWUJĄCYCH: Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w badaniach z zakresu inżynierii tkankowej Laboratoria Vichy opracowały Technologię Rekonstrukcji Tkanek, pozwalającą odbudować skórę warstwa po warstwie już w 10 dni*.
*Test in vitro.
Odbudowa warstw skóry jest możliwa dzięki połączeniu unikalnych składników aktywnych: Proteic Gf, który pobudza syntezę czynników wzrostu (markerów specyficznych dla odbudowy tkankowej) oraz Pro-Xylane, ktory wzmacnia tkankę podporową i jednocześnie pełni funkcję rezerwuaru czynników wzrostu. Aby sprostać potrzebom skóry po menopauzie, Laboratoria Vichy połączyły Technologię Rekonstrukcji Tkanek z nową generacją odbudowujących olejków witalnych: olejek z otrębów ryżowych, olejek szafranowy i masło Karite. Ponieważ po menopauzie płaszcz lipidowy naskórka ulega degradacji, olejki bogate w kwasy Omega 3-6-9, "uczą" skórę jak wytwarzać właśne lipidy. Dzięki właściwościom regenerującym, przeciwzapalnym oraz kojącym przywracają siły witalne uwrażliwionej po menopauzie skórze. Doskonała biokompatybilność między kwasami tłuszczowymi a skórą sprawia, że są one idealnie dostosowane do pielęgnacji skóry osłabionej po menopauzie.
Do codziennego stosowania rano i/lub wieczorem.
Już po 10 dniach skóra jest obudowana warstwa po warstwie*. Skóra odzyskuje gęstość dzień po dniu. Po 8 tygodniach stosowania, 8 na 10 kobiet potwierdziło poprawę gęstości skóry**.
* Test in vitro Pro-Xylane i Proteic Gf na skórze zrekonstruowanej.
** Samoocena, 49 kobiet.