Bon Zakupowy

W zamian za zakupy, na  zasadach określonych regulaminem  kupujący może otrzymać BON ZAKUPOWY o wartości 10,00 zł.

Jednorazowy BON ZAKUPOWY o wartości 10,00 zł otrzyma każda osoba, która dokonując pierwszego zakupu w naszej drogerii, niezależnie od jego kwoty, zamówi  równocześnie nasz NEWSLETTER.

 
Numer Bonu należy wpisać przy realizacji zamówienia (kwota Bonu zostanie automatycznie odpisana od kwoty zamówienia):
bon zakupowy drogeria arnika

Regulamin:

 1. W zamian za jednorazowy zakup na kwotę powyżej 190,00 zł kupujący otrzymuje bon zakupowy o wartości 10,00 zł, do realizacji podczas kolejnego zamówienia.
 2. Wyjątek, nie wymagający kwoty minimalnej stanowią osoby, które dokonując pierwszego zakupu, niezależnie od jego kwoty, zamówią nasz NEWSLETTER.
 3. Bon ten jest jednorazowy i do wykorzystania przez okres 30 dni od daty pierwszego zakupu. Po tym terminie bon traci ważność.
 4. Na pierwszej stronie bonu znajduje się kod rabatowy, który należy wpisać do kolejnego zamówienia. Na podstawie tego kodu, kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o 10,00 zł.
 5. Podczas składania zamówienia skorzystać możesz tylko z 1 kodu rabatowego.
 6. Kod jest kodem jednorazowym i unikatowym. Kod nie może być ponownie wykorzystany przy kolejnych zakupach.
 7. W przypadku zwrotu towaru zwracana jest wartość pomniejszona o wartość kodu rabatowego.
 8.  Kody rabatowe generowane są indywidualnie dla każdego klienta sklepu, tzn. kod działa wyłącznie dla tego klienta, któremu został przyznany.
 9. Kolejne zamówienie na wartość 190,00 zł to kolejny bon, do realizacji na identycznych zasadach.
 10. W przypadku złożenia zamówienia na wartość powyżej 290,00 zł bon automatycznie zmienia się na darmową przesyłkę, na koszt dostawcy.
 11. W przypadku zakupu na wartość powyżej 290,00 zł i odbioru osobistego, kupujący otrzymuje dwa bony zakupowe, na łączną wartość  20,00 zł, każdy o wartości 10,00 zł.
 12. Drogeria-Arnika nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub zgubienie bonu, nie są wydawane duplikaty.