Odbiór osobisty

Drogeria internetowa w Jeleniej Górze

Drogeria Arnika znajdująca się w Jeleniej Górze, to jedna z największych sklepów kosmetycznych w okolicy. Oprócz szerokiej oferty kosmetyków do twarzy, ciała, włosów oferuje produkty do makijażu, dla dzieci, suplementy diety, a także artykuły higieniczne w atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać o tym, że zamawiając kosmetyki w sklepie internetowym, można je odebrać osobiście. Drogeria dysponuje punktami odbioru w pięciu miejscach w Jeleniej Górze i jej okolicach. Odbiór osobisty zamówienia jest bezpłatny i możliwy: w Cieplicach ( Pl. Piastowski 40 ), w Mysłakowicach ( ul. Wojska Polskiego ), w Sobieszowie ( ul. Cieplicka 192B ) oraz Piechowicach ( ul. 22 Lipca 1 ) w godzinach ich otwarcia. Dokładne adresy i godziny otwarcia punktów odbioru znajdują się również na stronie www.aptekajg.pl. Przy odbiorze wystarczy podać imię i nazwisko lub numer zamówienia. Przy zamówieniu internetowym w naszym sklepie kosmetycznym płatność następuje z góry. Nie ma możliwości zapłacenia za zamówienie przy odbiorze. Zapraszamy do zakupów.

Odbiór osobisty możliwy jest w punktach odbioru, mieszczących się pod adresami:

 

Cieplice

pl. Piastowski 40 (w pobliżu parafii p.w. św. Jana Chrzciciela)

 

Mysłakowice

ul. Wojska Polskiego
( przy SPOZ)

 

Sobieszów

ul. Cieplicka 192B


Piechowice

ul. 22 Lipca 1


Odbiór osobisty zamówienia w wybranym punkcie odbioru, odbywa się w godzinach jego otwarcia. Więcej informacji o ich lokalizacji i godzinach pracy znajdą Państwo na stronie: www.aptekajg.pl

  • W celu weryfikacji prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia.W przypadku wyboru odbioru osobistego prosimy o wpisanie w uwagach zamówienia miejsca odbioru (np):

odbior osobisty drogeria jelenia gora