Regulamin

 1. Drogeria-Arnika.pl prowadzi wysyłkową sprzedaż witamin, kosmetyków, dermokosmetyków , preparatów pielęgnacyjnych, leków OTC oraz suplementów diety za pośrednictwem witryny internetowej www.drogeria-arnika.pl  
 2. Zawarcie umowy sprzedaży następuje w momencie wybrania funkcji "Potwierdź zamówienie" na stronie drogerii internetowej.
 3. Towar wysyłany jest po skompletowaniu całego zamówienia, najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty na konto.
 4. Zamówień można dokonywać przez cały rok, 24 godziny na dobę, przy czym zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14.00, w soboty, w niedzielę i święta rozpatrywane będą od godziny 9.00 następnego dnia roboczego.
 5. Jeżeli zamówienie nie może być skompletowane w podanym czasie, klient może wybrać spośród następujących opcji:
  • czekania na skompletowanie całego zamówienia,
  • wysłania dostępnych towarów i anulowania pozostałej części zamówienia,
  • anulowania całego zamówienia.
 6. Zamówiony towar Drogeria -Arnika.pl  przesyła za pośrednictwem firmy kurierskiej .
 7. Przy zamówieniach powyżej 190 zł – kupujący otrzymuje bon zakupowy o wartości 10 zł, do realizacji przy kolejnym zakupie. Zasady wydawania bonów określa oddzielny regulamin. REGULAMIN BONÓW ZAKUPOWYCH - Czytaj tutaj.
 8. Przy zamówieniach powyżej 290 zł – dostawa bezpłatna na terenie kraju.
 9. Klient w momencie składania zamówienia określa z jakiej formy dostawy chce skorzystać. Kwota należności za dostawę zostaje automatycznie doliczona do rachunku Klienta.
 10. W konsekwencji zdarzeń losowych (np strajk pracowników firmy kurierskiej) formy dostawy mogą być wstrzymane na czas nieokreślony.
 11. Za zamówiony towar można zapłacić z góry - przelewem na konto drogerii  internetowej lub za pobraniem, wtedy dolicza się opłatę za pobranie w wysokości 3,00zł.
 12. Ceny towarów są podawane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 13. Drogeria-Arnika.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie internetowej. Wiążąca jest cena obowiązująca w momencie składania zamówienia.
 14. Drogeria internetowa zastrzega sobie prawo do organizowania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży. Ilość towarów dostępnych w obniżonej cenie może być ograniczona.
 15. Produkty przedstawione na zdjęciach mogą wyglądem odbiegać od oferowanych w sprzedaży w związku z częstym wprowadzaniem przez producenta nowych szat graficznych lub oferowaniem zwiększonych pojemności (objętości, gratisów) związanych z prowadzoną akcją promocyjną. Różnice w opakowaniu, pomiędzy produktem przedstawionym na zdjęciu a dostarczonym, nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń i reklamacji.
 16. Drogeria-Arnika.pl zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia z uwagi na wyczerpanie się zapasu magazynowego towaru lub  gdy cena towaru prezentowana w internetowej ofercie  Drogerii-Arnika.pl jest wynikiem pomyłki.  W takiej sytuacji  kwota opłacona przez Klienta zostanie zwrócona na wskazane konto Klienta w terminie 4 dni roboczych
 17. Złożenie zamówienia w drogerii internetowej Arnika oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 19. Drogeria-Arnika.pl nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwego użycia produktu, niezgodnego z informacją na ulotce lub opakowaniu.
 20. Drogeria-Arnika.pl zastrzega sobie prawo do zmian treści niniejszego regulaminu bez powiadomienia
 21. Wyrażam zgodę na przekazanie mojego adresu e - mail do Ceneo SA z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Drogerię-Arnika.pl oraz Ceneo SA, moich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Drogerii-Arnika.pl przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

Polityka Prywatności:

 1. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane zgodnie z wymaganiami określonymi w następujących przepisach:
  • Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  • Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
  • Rozporządzenie z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).
 2. Klient ma prawo dostępu do swoich danych w drogerii internetowej Arnika poprawiania ich i modyfikowania.

Sposoby Płatności:

 1. PRZELEW
  Tradycyjny przelew na konto w formie przedpłaty. Zamówienie realizujemy po wpłynięciu środków na konto:
  4 Players Sp. z o.o.
  Ceglana 14
  58-560 Jelenia Góra
  Nr konta: Bank BZ WBK: 85 1090 1926 0000 0001 1467 0937
  W tytule przelewu prosimy wpisać: "DROGERIA nr zam. ...."
  (nr zam. to numer Państwa opłacanego zamówienia nadawany po złożeniu zamówienia)
 2. PayU - płatność online
  • Automatycznie obsługuje przelewy z banków: mBanku "mTransfer", BZWBK "Przelew24", MultiBanku "MultiTransfer", Inteligo "Intelipay", Nordea "Płać z Nordea", PKO Inteligo "Płacę z PKO Inteligo", BPH "Przelew z BPH", ING (Bank Śląski) "Przelew z ING", Pekao "Pekao24Przelew", Lukas Banku "Lukas e-przelew"
  • Karty płatnicze: Visa i MasterCard za pomocą płatności PayU
 3. GOTÓWKA
  Płatność gotówką przy odbiorze: płacisz 'za pobraniem' kurierowi dostarczającemu zamówione produkty (dopłata w wysokości 3 zł). Dla płatności za pobraniem nie ma możliwości Odbioru Osobistego.

Polityka Zwrotów i Reklamacji

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego wysyłkowo bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem że towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Drogeria-Arnika.pl zwróci wartość towaru przelewem na podane konto lub przekazem pocztowym, koszt przesyłki nie podlega zwrotowi.
 2. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu, niesprawdzenie paczki w obecności kuriera nie wyklucza wszczęcia procedury reklamacyjnej
 3. Towary dostępne w drogerii internetowej objęte są gwarancją producenta. Jeżeli towar jest niezgodny z zamówieniem lub uszkodzony, należy go odesłać na adres Drogerii Arnika. Wadliwy towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, apteka zwróci kwotę równą cenie towaru. Zwrotowi podlega również koszt przesyłki. W razie wątpliwości należy najpierw skontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail z Drogerią Arnika.
 4. Zwrot produktu leczniczego zakupionego w ramach wysyłkowej sprzedaży, dotyczy wyłącznie produktów leczniczych niewłaściwie wydanych lub posiadających wady jakościowe.
 5. Odsyłając towar należy dołączyć koniecznie otrzymaną Fakturę VAT oraz  podać następujące informacje:
  • datę zamówienia
  • nazwę użytkownika,
  • czy jest to zwrot czy reklamacja,
  • w przypadku reklamacji, krótki opis znalezionej wady,
  • numer konta lub adres do przekazu pieniężnego.
 6. W przypadkach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adres:

4PLAYERS Sp. z o.o.

ul. Ceglana 14, 58-560 Jelenia Góra

 KRS: 0000329817, NIP: 6342717365, REGON: 241203877

Numer konta Bank BZ WBK: 85 1090 1926 0000 0001 1467 0937

 lub

drogeria internetowa

e-mail: info@drogeria-arnika.pl

telefon: +48 696 22 77 79

poniedziałek-piątek: 9.00 – 17.00